Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Zlikwidowali uprawę marihuany

  Policjanci zduńskowolskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Kryminalni zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który usłyszał już zarzuty.

 2. Trzech nietrzeźwych kierujących wyeliminowanych z ruchu podczas weekendu

  Podczas ostatniego weekendu trzech nietrzeźwych kierujących zostało wyeliminowanych z ruchu. W jednym przypadku kierowca, który zdecydował się na jazdę po alkoholu, został zatrzymany przez przypadkowych świadków nieodpowiedzialnych zachowań na drogach. Policjanci apelują: WIDZISZ – REAGUJ!

 3. WYSTAWA “STO LAT ZDUŃSKOWOLSKIEJ POLICJI”

  Wystawa przygotowana z myślą o przypadającym w tym roku jubileuszu 100-lecia Policji Państwowej. Formacji powołanej do ochrony porządku prawnego odradzającego się państwa. Wystawa koncentrować będzie się na historii policji w szczególności Komisariatu w Zduńskiej Woli.

 4. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 5. Policyjna akcja "Prędkość"

  11 lipca 2019 roku funkcjonariusze zduńskowolskiej komendy prowadzili wojewódzkie działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Prędkość”. Głównym celem akcji było ograniczenie zagrożeń wynikających z przekraczania prędkości dopuszczalnych oraz niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

 6. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 7. BEZPIECZNE PÓŁKOLONIE

  Zduńskowolscy policjanci przeprowadzili szereg działań profilaktycznych dla dzieci i młodzieży przebywających na półkoloniach. Tematem przewodnim spotkań z młodzieżą było szeroko rozumiane bezpieczeństwo oraz zagrożenia w sieci czyli problemy, z którymi obecnie najczęściej spotykają się młodzi ludzie.

 8. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 9. „III Niebieski Piknik" – Zapraszamy!

  Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zapraszają mieszkańców powiatu zduńskowolskiego na 3 Niebieski Piknik pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo w Zduńskiej Woli" organizowany z okazji 100- lecia Policji.

 10. Wypadek z udziałem motocyklisty

  Zduńskowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło 2 lipca 2019 r. w godzinach popołudniowych w miejscowości Izabelów, gm. Zduńska Wola. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drogach.

Tagi

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ