Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Bezpieczne ferie. Nietrzeźwi kierujący i pirat drogowy wyeliminowani z ruchu.

  Zduńskowolscy policjanci w weekend poprzedzający rozpoczęcie ferii zimowych wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących na terenie powiatu zduńskowolskiego oraz zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

 2. Bezpieczne ferie z Policją

  Bezpieczne zachowania w internecie, a także przemoc rówieśnicza, cyberprzemoc to tematy poruszone przez policjantów podczas spotkań z dziećmi spędzającymi ferie na terenie powiatu zduńskowolskiego.

 3. Seniorze nie daj się oszukać

  Przestępcy działający metodą "na wnuczka” czy „na policjanta" wciąż próbują oszukać, głównie starsze osoby. Chcą wyłudzić pieniądze, które często stanowią wszystkie oszczędności seniorów. W ramach programu „Karsznice dla Seniora” dzielnicowi udzielali wskazówek co zrobić by nie paść ofiarą przestępstwa.

 4. Zduńskowolscy policjanci podsumowali 2018 rok

  7 lutego 2019 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyła się odprawa roczna, podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu zduńskowolskiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Jarosław Rybka, samorządowcy, kierownictwo zduńskowolskiej komendy, policjantki i policjanci.

 5. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 6. Zwolnij - jak kocha to poczeka !

  Walentynki to doskonała okazja aby przypomnieć wszystkim , nie tylko tym zakochanym, że pośpiech tak jak w miłości i na drodze nie jest wskazany :). Nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. ZWOLNIJ - jak kocha to poczeka , zwłaszcza z walentynkową kolacją !

 7. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 8. FERIE Z POLICJĄ

  Policjanci gościli w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli dzieci przebywające na feriach zimowych z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Tematem przewodnim prelekcji było bezpieczeństwo podczas zabaw na świeżym powietrzu.

 9. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 10. Nietrzeźwi kierujący na zduńskowolskich drogach

  Pomimo policyjnych apeli o rozwagę wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy wsiadając za kierownicę pojazdów w stanie nietrzeźwości stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu.

Tagi

nietrzeźwi kierujący zabójstwo Moja Komenda prewencja marihuana narkotyki kradzież ucieczka przy kontroli usiłowanie kradzieży z włamaniem weekend kradzież rozbójnicza upal krew woda podróbki kontrabanda dziecko rower nietrzeźwy kierujący komendant kradzież z włamaniem internet ŚDM wypadek śmiertelny motocyklista wnioski pijana matka wakacje ruch drogowy ratowanie życia PaT pijany żólta kartka kierownictwo odblaski poszukiwany wizerunek mapa zagrożeń pożar pedofil pirat drogowy pobicie święto policji próba skorumpowania policjantów oszustwa wypadek

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ