Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 2. Zostań Policjantem - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli

  4 kwietnia 2019 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli odbyło się spotkanie z osobami zainteresowanymi podjęciem służby w Policji. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli mł. insp. Jarosław Tokarski oraz pracownik kadr udzielali informacji na temat wymogów oraz proceder rekrutacji do służby.

 3. Chcąc uniknąć utraty prawa jazdy, próbował przekupić policjanta

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chcąc uniknąć konsekwencji związanych z przekroczeniem prędkości zaproponował funkcjonariuszom korzyść majątkową. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za próbę skorumpowania policjanta grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 4. Postawa godna pochwały!

  Obywatelską postawą wykazał się zduńskowolanin, który natychmiast zareagował na widok kierowcy forda jadącego tzw. "wężykiem". Sam zatrzymał kompletnie pijanego kierowcę, a także uniemożliwił mu dalszą jazdę wyciągając kluczyki ze stacyjki. Zatrzymany miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

 5. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 6. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 7. Jechali niebezpiecznie szybko

  Zmniejszenie zagrożeń związanych z nadmierną prędkością jest jednym z ważniejszych zadań Policji, ponieważ przyczyna ta generuje najwięcej groźnych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego policjanci stanowczo reagują na łamanie przez kierowców przepisów dotyczących prędkości. Przekonali się o tym dwaj kierowcy, wobec których interweniowali funkcjonariusze zduńskowolskiej drogówki.

 8. Bezpieczne zakupy w sieci

  Szybko i wygodnie, z dostawą pod wskazany adres - tak wyglądają zakupy w sieci. Coraz więcej Polaków korzysta właśnie z tej formy kupna. Powinniśmy pamiętać, że także w sieci możemy paść ofiarą przestępstwa. Bardzo tania oferta często okazuje się niestety nieuczciwa.

 9. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 10. Odurzony 27-latek popełnił na drodze kilkanaście wykroczeń, którym przypisane są łącznie 72 punkty karne

  11 lipca 2018 roku zduńskowolscy policjanci, po pościgu, obezwładnili 27-letniego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie uciekał BMW łamiąc wielokrotnie przepisy ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca znajdował się pod działaniem amfetaminy. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

policjant po służbie podróbki wypadek krew Moja Komenda oszustwa święto policji ruch drogowy wnioski PaT kierownictwo nietrzeźwi kierujący woda usiłowanie kradzieży z włamaniem nietrzeźwy kierujący zabójstwo kontrabanda pirat drogowy weekend ratowanie życia wakacje komendant dziecko ŚDM poszukiwany wizerunek wypadek śmiertelny motocyklista ucieczka przy kontroli prewencja pijana matka pijany pożar kradzież żólta kartka mapa zagrożeń upal odblaski internet rower kradzież rozbójnicza narkotyki próba skorumpowania policjantów marihuana pobicie pedofil kradzież z włamaniem

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ