Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatek

  Przez kilka godzin policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli poszukiwali dwóch 13-letnich dziewczynek, które uciekły z domu. Nastolatki zostały odnalezione w niedzielę przed godziną 15:00 na terenie działki w pobliżu miejscowości Opiesin w gminie Zduńska Wola.

 2. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji uczcili obchody Święta Wojska Polskiego

  Tradycją jest, że uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego w Zduńskiej Woli organizowane są przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego na placu Wolności. Uczestniczyli w nich we wtorek, 15 sierpnia, samorządowcy z terenu powiatu, służby mundurowe, przedstawiciele szkół średnich oraz stowarzyszeń. Nie mogło zabraknąć Komendanta Powiatowego Policji insp. Małgorzaty Mączyńskiej oraz pocztu sztandarowego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

 3. Policjanci na „Zakończeniu lata z Lokatorem”

  Zduńskowolscy policjanci systematycznie odwiedzają miejsca zabaw dzieci. Podczas takich spotkań informują najmłodszych o zagrożeniach mogących wystąpić w okresie letnim oraz udzielają wskazówek, jak skutecznie ich unikać. Tym razem mundurowi byli na piknikach organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Lokator”

 4. Bezpiecznie na rowerze

  Sezon rowerowy nabiera rozpędu. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach i ścieżkach rowerowych.

 5. ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania! Do 22 sierpnia do Policji w garnizonie łódzkim zostanie przyjętych 100 osób. Następny nabór w ilości 67 osób zostanie przeprowadzony 2 listopada br. W grudniu natomiast policjantami zostanie 100 osób. Jeśli chcesz zostać jednym z nas złóż dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli i przejdź procedurę rekrutacji. W naszej jednostce mamy również wolne wakaty. Czekamy na Ciebie.

 6. Wakacje z policjantami

  Półmetek wakacji już za nami, jednak zduńskowolscy policjanci systematycznie odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci oraz organizowane pikniki. Podczas spotkań informują najmłodszych o zagrożeniach mogących wystąpić w okresie letnim oraz udzielają wskazówek, jak skutecznie ich unikać.

 7. Policjanci podsumowali sierpniowy długi weekend

  Podczas działań od 11 do 15 sierpnia br. w powiecie zduńskowolskim odnotowano 9 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących samochodami, oraz 8 praw jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym.

 8. Policjanci apelują o ostrożność w czasie nawałnic

  Miniony weekend pokazał jak groźne może być gwałtowne załamanie pogody. W związku z prognozowanymi na kolejne dni burzami policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien. Corocznie w wyniku wyładowań atmosferycznych ginie kilkadziesiąt osób.

 9. Komunikat!

  Komunikat dla osób korzystających z basenów przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli.

 10. Dzielnicowi na półkoloniach w Karsznicach

  Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli spotkali się z uczestnikami półkolonii zorganizowanymi w Szkole Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli Karsznicach. Przypomnieli najmłodszym zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Tagi

krew kradzież wnioski dziecko wakacje prewencja motocyklista odblaski rower pedofil ruch drogowy pożar internet ratowanie życia pijana matka Moja Komenda kierownictwo ŚDM wizerunek marihuana święto policji pijany upal woda narkotyki wypadek mapa zagrożeń komendant nietrzeźwy kierujący usiłowanie kradzieży z włamaniem oszustwa pobicie PaT weekend

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ