Ślubowanie nowo przyjętego policjanta - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Ślubowanie nowo przyjętego policjanta

2 czerwca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyła się ceremonia ślubowanie nowo przyjętego policjanta. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli mł.insp. Małgorzata Mączyńska wyróżniła również funkcjonariuszy, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem realizowali obowiązki służbowe.

W obecności Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli mł.insp. Małgorzaty Mączyńskiej, Zastępcy Komendanta podinsp. Jarosława Tokarskiego oraz kadry kierowniczej jednostki posterunkowy Paweł Szczepaniak wypowiedział rotę ślubowania. Po odbytym szkoleniu funkcjonariusz zasili szeregi zduńskowolskiej jednostki.

Po zakończeniu ceremonii ślubowania  Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli powitała policjanta, życząc wytrwałości oraz sukcesów w tej niełatwej i wymagającej służbie. W najbliższym czasie nowy funkcjonariusz rozpocznie kurs podstawowy, gdzie zdobędzie elementarną wiedzę w zakresie służby w Policji. Teraz przed nim kilka miesięcy nauki, a po zdanych egzaminach, trudna i odpowiedzialna praca w jednostce.

Uroczystość stała się też okazją do wyróżnienia policjantów, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonują zadania służbowe.