Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie policjanta odchodzącego na emeryturę

6 kwietnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli uroczyście pożegnano Specjalistę Wydziału Ruchu Drogowego asp.sztab. Dariusza Kucharskiego, który po ponad 31 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę.

Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli insp. Małgorzata Mączyńska w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych  podziękowała asp. sztab. Dariuszowi Kucharskiemu za lata oddanej i sumiennej służby. Komendant życzyła przyszłemu emerytowi dobrego zdrowia, zadowolenia z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz spełnienia marzeń i zamierzeń na nowej drodze życia.  Do życzeń dołączyli się policjanci oraz pracownicy obecni na uroczystości.

Asp. sztab. Dariusz Kucharski, który przez ponad 31 lat służył obywatelom i Ojczyźnie, ze wzruszeniem podziękował wszystkim kolegom i koleżankom za lata współpracy i przyjazną atmosferę służby. Szczególne podziękowania skierował do swoich kolegów z Wydziału Ruchu Drogowego, gdyż z tym właśnie wydziałem związany był niemal od początku swojej kariery zawodowej.