Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja - zminany w organizacji ruchu

3 maja 2018 roku w Zduńskiej Woli i Szadku odbędą się uroczyści w ramach obchodów Narodowego Święta Trzeciego Maja. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Uroczyści Narodowego Święta Trzeciego Maja w Zduńskiej Woli rozpoczną się o godz. 10:50 od zbiórki przy Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli. Następnie uczestnicy uroczystości ul. Łaską przejadą do Kościoła pw. Świętego Antoniego. Po zakończonej mszy świętej około godziny 12:00 nastąpi przemarsz uczestników ulicą Łaską pod pomnik Jana Pawła II, gdzie odbędą się zaplanowane dalsze uroczystości. W czasie przemarszu nastąpią chwilowe utrudnienia w ruchu na ulicy Łaskiej. Natomiast na czas trwania uroczystości pod pomnikiem Jana Pawła II w godzinach 12:30 - 14:30 wyłączone z ruchu zostaną Al. Tadeusza Kościuszki, ul. Łaska od ul. Królewskiej do Pl. Wolności oraz ul. Dąbrowskiego od. ul. Żeromskiego do ul. Łaskiej.

Obchody Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja odbędą się również Szadku. Tam uczestnicy około godz. 9:30 przejdą ul. Kilińskiego, ul. Warszawską, ul. Rynek do Kościoła pw. WNP i św. Jakuba. Po zakończonej mszy świętej zostaną złożone kwiaty przy obelisku na ul. Warszawskiej. Zakończenie uroczystości planowane jest na godz. 13:00.

W związku z utrudnieniami i zmianami organizacji ruchu kierowców prosimy o stosowanie się do poleceń osób wyznaczonych do kierowania ruchem, a także o ewentualny wybór alternatywnych dróg podczas trwania uroczystości.