Punkt kontroli autobusów - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Punkt kontroli autobusów

Nadeszły wakacje – czas wyjazdów na wczasy, kolonie i wycieczki. Przed wyruszeniem w drogę policjanci sprawdzą stan techniczny i trzeźwość kierowcy autokaru.

W tym celu, zduńskowolscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wyznaczyli „punkt kontroli autobusów”, który mieści się na parkingu samochodowym przy ul. Długiej 30 w Zduńskiej Woli. Funkcjonariusze zduńskowolskiej „drogówki”, kontrole autokarów będą przeprowadzali w sposób doraźny, po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania. Zgłoszeń dokonywać można osobiście w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 27 w godz. 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku, lub w tym samym czasie telefonicznie dzwoniąc pod numer 43-824-43-21, a także całodobowo za pośrednictwem dyżurnego KPP w Zduńskiej Woli pod nr tel. 43 824-43-11. 

Istnieje również możliwość sprawdzenia autokarów na stronie bezpiecznyautobus.gov.pl, gdzie można uzyskać informacje podstawowe o dacie produkcji pojazdu, dacie ostatnich badań technicznych, przebiegu, ilości miejsc przeznaczonych dla pasażerów oraz o ważności polisy ubezpieczenia OC.

http://bezpiecznyautobus.gov.pl