Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Wypadek śmiertelny w Suchoczasach

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 35-letni mężczyzna.

 2. Szczęśliwy finał poszukiwań

  Szybkie i zdecydowane działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do odnalezienia zaginionej 67-letniej kobiety.

 3. Sprawca kradzieży rozbójniczej aresztowany

  7 grudnia 2018 roku zduńskowolscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Zduńskowolanin na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany. W związku z recydywą grozi mu kara nawet do 15 lat więzienia.

 4. Odblaskowe Mikołajki

  6 grudnia 2018 r. w wyjątkowy sposób zabłyszczała choinka przed Szkołą Podstawową Nr 11 w Zduńskiej Woli. Odblaskowymi ozdobami udekorowali ją uczniowie i policjantki. To kolejne przedsięwzięcie mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów zorganizowane przez Komendę Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Spółdzielnię Mieszkaniową Lokator w Zduńskiej Woli.

 5. Zaginięcia stawiają w stan alarmowy dziesiątki policjantów

  W ostatnich dniach zduńskowolscy policjanci dwukrotnie prowadzili poszukiwania za zaginionymi nastolatkami. Małoletnie zostały odnalezione po kilku godzinach intensywnie prowadzonych przez stróżów prawa działań poszukiwawczych.

 6. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 7. Uciekał przez policjantami, bo był nietrzeźwy

  Zduńskowolscy policjanci po pościgu zatrzymali 29-letniego pirata drogowego. Kierujący mitsubishi, mając w organizmie 2,7 promila alkoholu, próbował uniknąć kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

 8. Promocja zawodu policjanta

  Podczas XI Powiatowego Festiwalu Zawodów uczniowie poznawali zawód policjanta oraz zasady naboru do Policji.

 9. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 10. Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

  11 grudnia 2018 r. dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 6 w Zduńskiej Woli gościły w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Spotkanie stało się znakomitą okazją do zapoznania najmłodszych z bezpiecznymi zachowaniami.

Tagi

kradzież rozbójnicza ratowanie życia żólta kartka rower nietrzeźwi kierujący kradzież z włamaniem podróbki kierownictwo motocyklista PaT ruch drogowy pirat drogowy narkotyki odblaski zabójstwo prewencja wizerunek wakacje pedofil pobicie kontrabanda mapa zagrożeń kradzież marihuana wypadek śmiertelny woda nietrzeźwy kierujący Moja Komenda ŚDM próba skorumpowania policjantów wypadek pijany pożar dziecko pijana matka ucieczka przy kontroli święto policji oszustwa internet wnioski usiłowanie kradzieży z włamaniem komendant upal poszukiwany krew weekend

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ