Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Policjanci na „Zakończeniu lata z Lokatorem”

  Zduńskowolscy policjanci systematycznie odwiedzają miejsca zabaw dzieci. Podczas takich spotkań informują najmłodszych o zagrożeniach mogących wystąpić w okresie letnim oraz udzielają wskazówek, jak skutecznie ich unikać. Tym razem mundurowi byli na piknikach organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Lokator”

 2. Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatek

  Przez kilka godzin policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli poszukiwali dwóch 13-letnich dziewczynek, które uciekły z domu. Nastolatki zostały odnalezione w niedzielę przed godziną 15:00 na terenie działki w pobliżu miejscowości Opiesin w gminie Zduńska Wola.

 3. ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania! Do 22 sierpnia do Policji w garnizonie łódzkim zostanie przyjętych 100 osób. Następny nabór w ilości 67 osób zostanie przeprowadzony 2 listopada br. W grudniu natomiast policjantami zostanie 100 osób. Jeśli chcesz zostać jednym z nas złóż dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli i przejdź procedurę rekrutacji. W naszej jednostce mamy również wolne wakaty. Czekamy na Ciebie.

 4. Wakacje z policjantami

  Półmetek wakacji już za nami, jednak zduńskowolscy policjanci systematycznie odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci oraz organizowane pikniki. Podczas spotkań informują najmłodszych o zagrożeniach mogących wystąpić w okresie letnim oraz udzielają wskazówek, jak skutecznie ich unikać.

 5. Komunikat!

  Komunikat dla osób korzystających z basenów przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli.

 6. Piotr Rubik przestrzega motocyklistów

  Piotr Rubik jest nie tylko znanym muzykiem lecz także miłośnikiem jazdy motocyklem, co istotne - jazdy z wyobraźnią. I właśnie tą zasadę promuje wspólnie z Biurem Ruchu Drogowego KGP w spocie edukacyjnym skierowanym do motocyklistów.

 7. Sierpniowy Weekend 2017

  Przed nami kilka upalnych dni i kolejny długi weekend. Na drogach pojawi się więcej podróżnych. Policjanci łódzkiego garnizonu włączą się w ogólnopolskie działania pod nazwą „Sierpniowy Weekend 2017”. W tym roku akcja potrwa 5 dni, od 11 do 15 sierpnia.

 8. Policjanci podsumowali sierpniowy długi weekend

  Podczas działań od 11 do 15 sierpnia br. w powiecie zduńskowolskim odnotowano 9 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących samochodami, oraz 8 praw jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym.

 9. Policjanci apelują o ostrożność w czasie nawałnic

  Miniony weekend pokazał jak groźne może być gwałtowne załamanie pogody. W związku z prognozowanymi na kolejne dni burzami policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien. Corocznie w wyniku wyładowań atmosferycznych ginie kilkadziesiąt osób.

 10. Kradli przewody telekomunikacyjne

  Policjanci po zgłoszeniu pracowników firmy ochrony mienia, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 40 lat podejrzewanych o kradzież przewodów telekomunikacyjnych o wartości 1600 złotych.

Tagi

mapa zagrożeń nietrzeźwy kierujący marihuana ruch drogowy ratowanie życia kierownictwo pijany pedofil komendant oszustwa ŚDM usiłowanie kradzieży z włamaniem PaT pożar upal motocyklista rower wakacje święto policji pijana matka dziecko wypadek kradzież wnioski Moja Komenda woda wizerunek krew weekend narkotyki pobicie prewencja odblaski internet

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ