Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. ODBLASKI CHRONIĄ PIESZYCH I ROWERZYSTÓW !

  W ramach akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego- Bezpieczna Rodzina" przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli oraz telewizją ZW Media powstał spot reklamowy informujący jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych przez pieszych i rowerzystów.

 2. Szczęśliwy finał poszukiwań

  Przez kilka godzin policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli intensywnie poszukiwali mężczyzny, który wybiegł z domu nie posiadając przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu komórkowego. Zduńskowolanin został odnaleziony tego samego dnia przed godziną 21:00.

 3. Aktywnie z profilaktyką wśród dzieci

  Przez cały tydzień zduńskowolscy policjanci przeprowadzili szereg działań profilaktycznych w Szkołach Podstawowych z terenu powiatu zduńskowolskiego. Tematem przewodnim spotkań z dziećmi było bezpieczeństwo nad wodą oraz zagrożenia w sieci czyli problemy, z którymi obecnie najczęściej spotykają się młodzi ludzie.

 4. Zanim wsiądziesz na quada lub kupisz go dziecku przeczytaj !

  Quady to nie zabawki. Policjanci apelują o ostrożność i więcej wyobraźni. Za niewłaściwe korzystanie z tych czterokołowców grożą sankcje karne.

 5. ZDUŃSKOWOLSKI POLICJANT – HONOROWYM DAWCĄ KRWI

  Policjant Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli - sierżant sztabowy Radosław Nowicki został uhonorowany Odznaką Zasłużony dla Zdrowia Narodu przyznawaną przez Ministra Zdrowia.

 6. "Żółta kartka" nie tylko na boisku ale i na drodze

  Oficjalne otwarcie mundialu było doskonałą okazją do przeprowadzenia akcji profilaktycznej przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli i uczniów Szkoły Podstawowej w Janiszewicach. Jako kibice, dzieci wręczały żółte kartki, niczym sędzia na boisku piłkarskim, tym uczestnikom ruchu drogowego , którzy popełniali wykroczenia.

 7. Konkurs plastyczny pn. “Bezpieczna Rodzina” „Policjant - przyjaciel dzieci”

  Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. To kolejne wspólne działania mające na celu propagowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu zduńskowolskiego.

 8. Areszt za zabójstwo syna

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 33-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 5 czerwca 2018 roku w mieszkaniu przy ul. Piaskowej w Zduńskiej Woli.

 9. „Centrum 2018” - ćwiczenia powiatowe

  12 czerwca 2018 r. po godz. 22:00 na przejeździe kolejowym w miejscowości Wymysłów doszło do wypadku kolejowego. Bus przewożący pasażerów nie zatrzymując się przed znakiem "STOP" wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, a nadjeżdżający w tym czasie skład kolejowy przewożący cysterny z paliwem uderzył w pojazd, w którym znajdowała się nieustalona ilość osób. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń powiatowych, których organizatorem był Starosta Zduńskowolski wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli i Państwową Strażą Pożarną w Zduńskiej Woli. W działaniach czynny udział wzięły także służby ratunkowe, Straż Ochrony Kolei, PKP PLK SA oraz LOTOS Kolej SA.

 10. Śmiertleny wypadek w Dziadkowicach

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 4 czerwca 2018 roku około godziny 12:30 na drodze wojewódzkiej nr 473 w miejscowości Dziadkowice. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna podróżujący osobowym volvo.

Tagi

żólta kartka odblaski internet wizerunek kradzież rozbójnicza rower ratowanie życia oszustwa prewencja pijana matka woda kradzież święto policji pobicie mapa zagrożeń nietrzeźwy kierujący Moja Komenda dziecko kierownictwo motocyklista poszukiwany wypadek pedofil wakacje pijany usiłowanie kradzieży z włamaniem weekend krew PaT ruch drogowy zabójstwo ŚDM komendant marihuana wnioski narkotyki upal pożar kradzież z włamaniem podróbki

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ