Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Przekroczyły prędkość – straciły prawa jazdy

  Policjanci ze zduńskowolskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy dwóm kobietom, które przekroczyły dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że to właśnie nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 2. Policjant czujny także po służbie!

  Podejrzenia, będącego po służbie, funkcjonariusza zduńskowolskiej policji oraz przypadkowego świadka co do zachowania kierowcy volvo okazały się słuszne. 56-letni zduńskowolanin miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 3. Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

  St. sierż. Kamila Sowińska z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli spotkała się dziećmi uczęszczającymi do Niepublicznego Przedszkola Do-Re-Mi. Tematem przewodnim spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

 4. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 5. Promocja zawodu policjanta w Wojsławicach

  W ramach zorganizowanego „Dnia otwartego” w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach młodzież mogła poznać zasady naboru do Policji.

 6. Seniorzy w dalszym ciągu w zainteresowaniu złodziei!

  Pomimo wielu apeli i ostrzeżeń policji, osoby starsze wciąż stają się ofiarami złodziei. Tym razem swoje oszczędności straciła 85-letnia mieszkanka gminy Zapolice.

 7. Bezpieczeństwo przez cały rok szkolny

  Podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą mundurowi przestrzegają przed niebezpieczeństwami, a także udzielają cennych wskazówek, jak skutecznie unikać zagrożeń.

 8. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 9. Szczęśliwy finał poszukiwań

  W ciągu zaledwie kilku godzin policjanci odnaleźli zaginionego 36-latka. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu i współpracy funkcjonariuszy ze Zduńskiej Woli i Łasku. Mężczyznę odnaleziono całego i zdrowego.

 10. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

Tagi

poszukiwany zabójstwo pirat drogowy ruch drogowy kradzież woda żólta kartka ŚDM komendant upal krew weekend wizerunek rower prewencja interweniował po służbie usiłowanie kradzieży z włamaniem kierownictwo nietrzeźwy kierujący oszustwa pobicie dziecko PaT wnioski ratowanie życia kontrabanda motocyklista wypadek pijana matka pożar pedofil Moja Komenda święto policji marihuana kradzież z włamaniem mapa zagrożeń wakacje rozbój nietrzeźwi kierujący wypadek śmiertelny internet policjant po służbie zaginiony narkotyki pijany odblaski podróbki kradzież rozbójnicza ucieczka przy kontroli próba skorumpowania policjantów

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ