Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności


Najczęściej czytane

 1. Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

  Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczyli blisko 5 kilogramów suszu marihuany oraz 18 roślin konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Za taki proceder grozi kara do 15 lat więzienia.

 2. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 3. Kolejny przestępca narkotykowy w rękach zduńskowolskich kryminalnych

  Zduńskowolscy policjanci z wydziału kryminalnego po raz kolejny zlikwidowali plantację konopi indyjskich, którą prowadził 27-letni mężczyzna, przebywający na terenie gminy Szadek. Policjanci w jego miejscu zamieszkania zabezpieczyli łącznie 9 krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu oraz prawie 80 gramów suszu marihuany. Podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Policjanci eskortowali krwawiącą kobietę do szpitala

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli pomogli w jak najszybszym dotarciu ciężarnej kobiecie do szpitala. Dzięki ich reakcji mieszkanka gminy Brzeźno bezpiecznie i na czas trafiła pod opiekę medyczną.

 5. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 6. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 7. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 8. Zduńskowolscy policjanci prowadzą wzmożone kontrole na ulicach, targowiskach, w sklepach i środkach transportu publicznego.

  Od soboty 10 października 2020r Zduńska Wola znalazła się również w żółtej strefie w związku z pandemia koronawirusa. Oznacza to wzmożone kontrole policji oraz więcej funkcjonariuszy na ulicach miasta. Kontroli podlegają sklepy, centra handlowe, środki transportu publicznego oraz targowiska czyli miejsca gromadzenia się większej ilości osób. Policjanci sprawdzają przestrzeganie obowiązujących przepisów. Zobowiązani jesteśmy do zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej oraz zachowania dystansu 1,5 metra od innych osób.

 9. Śmiertelny wypadek na torach

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło 1 listopada na przejeździe kolejowym w Zduńskiej Woli. 65-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg.

 10. Ostrożnie zawierajmy nowe znajomości przez internet

  Zduńskowolscy policjanci ostrzegają przed oszustami poznanymi za pomocą komunikatorów i portali społecznościowych. Przestępcy zyskują nasze zaufanie i sympatię, a następnie nakłaniają do dokonania przelewów na wskazane konta. Trzy kobiety oszukane w ten sposób straciły łącznie niemal 174 tysiące złotych.

Tagi

złamanie zakazu kierownictwo ratowanie życia rower kontrabanda pijany dziecko oszustwa próba skorumpowania policjantów nietrzeźwy kierujący odblaski upal marihuana złamanie zakazu gromadzenia się oszustwo poszukiwany prewencja usiłowanie kradzieży z włamaniem święto policji interweniował po służbie papierosy krew komendant mapa zagrożeń internet pirat drogowy narkotyki nietrzeźwi kierujący zniszczenie mienia kradzież rozbójnicza podróbki minikoparki kradzież z włamaniem akcyza nielegalny tytoń obywatelskie ujęcie uszkodzenie mienia pobicie rozbój tytoń paserstwo pościg pożar kradzież wypadek wypadek śmiertelny ruch drogowy PaT ŚDM alkohol

Linki