Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Turniej piłkarski i piknik w Uniejowie

  17 czerwca 2017 roku w Uniejowie odbyła się impreza plenerowa będąca inaugurację „Bezpiecznych Wakacji 2017”, podczas której odbył się Turniej Piłki Nożnej dla policjantów i pracowników łódzkiego garnizonu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Mecze rozgrywano na terenie obiektu sportowego im. Włodzimierza Smolarka. Drużyna zduńskowolskich mundurowych dotarła do ćwierćfinału rozgrywek.

 2. ZŁODZIEJ UKRYŁ SIĘ W SKLEPIE

  Policjanci zatrzymali 44-letniego recydywistę, który ukrył się w sklepie , po zamknięciu lokalu przygotował towar do kradzieży. Łupy miał zamiar wynieść jak gdyby nigdy nic po otworzeniu dyskontu.

 3. Policjanci zapobiegli tragedii

  Zduńskowolscy policjanci wydostali ze zbiornika wodnego nietrzeźwego mężczyznę. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji mundurowych 30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli uniknął wychłodzenia organizmu, a nawet utonięcia.

 4. Areszt dla sprawcy rozboju

  Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował tymczasowy areszt wobec 25- letniego zduńskowolanina podejrzanego o dokonanie rozboju na małoletnim. Za popełnione przestępstwo sprawca będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

 5. Plebiscyt Dzielnicowy Roku 2017

  Trwa zorganizowany przez Dziennik Łódzki oraz Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi plebiscyt na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli reprezentuje starszy aspirant Jacek Malinowski.

 6. Poszukiwany właściciel roweru

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej poszukują właściciela roweru

 7. W zduńskowolskiej komendzie polała się krew

  Najcenniejszym darem - własną krwią, podzielili się zduńskowolscy policjanci.

 8. Cyberprzemoc i cyberprzestępczość tematem spotkania z nauczycielami

  19 czerwca zduńskowolscy policjanci spotkali się z nauczycielami Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Podczas prezentacji mundurowi przybliżyli pojęcia cyberprzemocy i cyberprzestępczości oraz podpowiadali jak bezpiecznie korzystać z internetu, aby nie paść ofiarą przestępstwa.

 9. Podsumowanie czerwcowego, długiego weekendu na zduńskowolskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, podczas czerwcowego długiego weekendu, trwały wzmożone działania Policji. Funkcjonariusze nie tylko kontrolowali prędkość, ale też stan trzeźwości kierujących. Sprawdzany był również stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, a zwłaszcza dzieci. Mundurowi nie stosowali taryfy ulgowej dla piratów drogowych łamiących ograniczenia prędkości

 10. Zostań Policjantem

  Procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

Tagi

pijany ratowanie życia wakacje upal kradzież dziecko motocyklista weekend wypadek pijana matka nietrzeźwy kierujący ruch drogowy usiłowanie kradzieży z włamaniem wnioski woda oszustwa komendant marihuana krew kierownictwo pożar PaT pedofil ŚDM prewencja mapa zagrożeń internet odblaski wizerunek narkotyki święto policji Moja Komenda rower

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ