Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Oferowała do sprzedaży podrobioną odzież

  Funkcjonariusze z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarcza i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zatrzymali 23-letnią kobietę, która na targowisku miejskim usiłowała wprowadzić do obrotu podrobioną odzież.

 2. Jechał 137 km/h w obszarze zabudowanym

  Do policyjnych apeli o bezpieczną i rozsądną jazdę nie dostosował się 27-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 87 km/h.

 3. O bezpieczeństwie w żłobku.

  Sierż. Kamila Lubiszewska z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli spotkała się z opiekunami Niepublicznego Żłobka Do-Re-Mi. Tematem przewodnim spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

 4. "Kręci mnie bezpieczeństwo" w Zduńskiej Woli

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Izabelowie przypominali kierującym pojazdami, jak ważne są zasady ruchu drogowego oraz ogólnie pojęte bezpieczeństwo.

 5. Weekendowe utrudnienia w ruchu

  20 i 21 maja w Zduńskiej Zduńskiej Woli oraz w Szadku odbędą się imprezy kulturalno - sportowe. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

 6. Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

  18 maja dzieci z Publicznego Przedszkola w Szadku gościły w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Spotkanie stało się znakomitą okazją do zapoznania najmłodszych z bezpiecznymi zachowaniami.

 7. Bezpieczeństwo uczniów

  Zduńskowolscy policjanci kontynuują w szkołach realizację spotkań profilaktycznych. Podpowiadają uczniom, jak skutecznie unikać zagrożeń i niebezpieczeństw, a także informują o konsekwencjach prawnych, z którymi muszą się liczyć nieletni w przypadku popełnienia czynu karalnego lub zachowań świadczących o przejawach demoralizacji.

 8. Motocykl nie wybacza błędów!

  Bez wątpienia pogoda sprzyja motocyklistom. Na drogach możemy spotkać coraz więcej użytkowników jednośladów. Niestety wraz z jego rozpoczęciem dochodzi do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 9. V Powiatowy Przystanek PaT

  19-20 maja 2017 roku młodzież powiatu zduńskowolskiego wraz z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli promowała życie wolne od wszelkich uzależnień i agresji. PaT-owicze przez dwa dni świętowali, tańczyli, uczestniczyli w warsztatach udowadniając, że można się wspaniale bawić bez alkoholu i narkotyków.

 10. Zduńskowolscy policjanci wyjaśniają sprawę usiłowania oszustwa

  Do zdarzenia doszło 17 marca 2017 roku na terenie stacji paliw w Zduńskiej Woli. Wówczas, nieustalony dotąd mężczyzna usiłował dokonać płatności przywłaszczoną kartą płatniczą.

Tagi

dziecko ratowanie życia mapa zagrożeń weekend narkotyki rower pijana matka wnioski woda wizerunek marihuana prewencja ruch drogowy komendant kradzież pożar motocyklista Moja Komenda nietrzeźwy kierujący wypadek krew pijany internet kierownictwo odblaski pedofil oszustwa wakacje święto policji upal PaT ŚDM

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ