Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

zostań policjantem

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas
Serwis Służby Cywilnej

Najczęściej czytane

 1. Policyjne działania przeciwko nadmiernej emisji spalin pojazdów

  27 lipca 2017 roku na terenie województwa łódzkiego policjanci prowadzą kontrole emisji spalin pojazdów. Ma to na celu eliminowanie z ruchu tych, których stan techniczny w oczywisty sposób wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego, co może wpływać na zwiększoną emisję spalin . W cykliczne działania pod kryptonimem SMOG włączają się również zduńskowolscy policjanci.

 2. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 3. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 4. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 5. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 6. Zakrywajmy usta i nos. To nasze bezpieczeństwo

  Wciąż musimy pamiętać o panującym stanie pandemii koronawirusa w kraju. W znacznym stopniu od naszej odpowiedzialności będzie zależeć dalszy jej przebieg i rozwój. Stosujmy się do reguł sanitarnych.

 7. Spotkanie z dziećmi w MGOK w Szadku

  Dzielnicowi Posterunku Policji w Szadku w okresie wakacyjnym uczestniczą w spotkaniach z dziećmi, podczas których rozmawiają na temat bezpieczeństwa w trakcie letniego wypoczynku i nie tylko. Najmłodsi chętnie biorą udział w pogadankach i z uwagą przysłuchują się temu, co ma im do przekazania policjant.

 8. Śmiertelny wypadek na torach

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło 1 listopada na przejeździe kolejowym w Zduńskiej Woli. 65-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg.

 9. Poszukiwany posiadał narkotyki

  Funkcjonariusze zduńskowolskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który uchylał się od odbycia kary pozbawienia wolności. W jego mieszkaniu ujawniono ponad 194 gramy marihuany. Mężczyzna odpowie za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

 10. Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

  Działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do likwidacji uprawy konopi indyjskich. Zatrzymany został 25 – letni mężczyzna, który prowadził nielegalną uprawę. Łącznie zabezpieczono prawie 343 gramy suszu roślinnego i 5 ponad metrowych krzaków. Za uprawę środków odurzających oraz ich przechowywanie grozi do 10 lat więzienia. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Tagi

ruch drogowy woda złamanie zakazu kradzież rozbójnicza obywatelskie ujęcie wakacje kradzież ŚDM PaT usiłowanie kradzieży z włamaniem dziecko nietrzeźwy kierujący komendant oszustwa wypadek śmiertelny nielegalny tytoń oszustwo narkotyki zniszczenie mienia upal pijany wnioski akcyza zaginiony mapa zagrożeń policjant po służbie alkohol kontrabanda krew zabójstwo wizerunek kradzież z włamaniem prewencja Moja Komenda próba skorumpowania policjantów kierownictwo pirat drogowy marihuana tytoń uszkodzenie mienia internet pobicie wypadek poszukiwany pościg policyjny złamanie zakazu gromadzenia się motocyklista ucieczka przy kontroli rower koronawirus

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ