Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

zostań policjantem

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas
Serwis Służby Cywilnej

Najczęściej czytane

 1. Współpraca zduńskowolskiej Policji z bankami

  19 lutego 2020 r. w auli Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyło się spotkanie z przedstawicielami placówek bankowych prowadzących działalność na terenie powiatu zduńskowolskiego. Podjęcie wspólnych działań wymierzonych przeciwko przestępcom dokonującym oszustw pod tzw. "legendą" ma jeden cel: uchronić seniorów przed utratą oszczędności.

 2. Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

  Działania policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli wymierzone w zwalczenie przestępczości narkotykowej zaowocowały zatrzymaniem 37-letniego mężczyzny. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 116 gramów środków odurzających oraz wagi elektroniczne służące najprawdopodobniej do porcjowania narkotyków.

 3. Nie daj się oszukać!

  W trosce o bezpieczeństwo seniorów i osób samotnie zamieszkujących zduńskowolscy policjanci podejmują szereg działań informacyjno-edukacyjnych. Tym razem dzielnicowe spotkały się z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli. Spotkaniu przyświecał jeden cel - ustrzec seniorów przed podstępnym działaniem oszustów i złodziei.

 4. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 5. Nowe radiowozy w zduńskowlskiej komendzie

  Dwa nowe radiowozy decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi zasiliły tabor zduńskowolskiej Policji. Oznakowane radiowozy są już używane podczas codziennej służby przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji. Samochody zostały zakupione w ramach dostaw centralnych realizowanych przez KGP dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji.

 6. DOBOROWY CZWARTEK

  Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

 7. Zduńskowolscy kryminalni rozbili grupę młodocianych przestępców

  10 lutego 2020 r. policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie czterech rozbojów i szeregu włamań. Po przedstawieniu zarzutów 20-letni zduńskowolanin został oddany pod policyjny dozór, jego 16-letni brat trafił do schroniska dla nieletnich, a ich 18-letni kompan najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 8. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 9. Drugie miejsce uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zduńskiej Woli w wojewódzkim finale Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa!

  Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi po raz trzynasty zorganizowała finał programu prewencyjnego pn. „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”, którego jednym z elementów jest „Konkurs Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie”. Drugie miejsce w konkursie zajęli uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 6 w Zduńskiej Woli. Gratulujemy!

 10. Zduńskowolscy policjanci podsumowali 2019 rok

  5 lutego 2020 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyła się odprawa roczna, podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu zduńskowolskiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku.

Tagi

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ