Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe eliminacje turnieju dla uczniów szkół średnich powiatu zduńskowolskiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi rozstrzygnięte

  19 marca 2019 roku w ZSRCKU w Wojsławicach odbyły się eliminacje powiatowe do "Turnieju dla uczniów szkół średnich powiatu zduńskowolskiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi". Zwycięska drużyna zaprezentuje w najbliższym czasie nasz powiat w finale wojewódzkim.

 2. Alkohol i tytoń bez akcyzy

  Zduńskowolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w mieszkaniu 67-letniego mieszkańca Szadku zabezpieczyli blisko 100 litrów alkoholu i kilogram tytoniu bez polskich znaków skarbowych. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego na szkodę Skarbu Państwa oszacowano na niespełna 5 tys. zł.

 3. Zamiast wagarów wybrali spotkanie z policjantami

  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krobanowie przywitali wiosnę w towarzystwie policjantów. Wizyta mundurowych w szkolnych murach była okazją do przypomnienia podstawych zasad bezpieczeństwa oraz zapoznania uczniów z specyfiką służby w Policji.

 4. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 5. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

  11 marca 2019 r. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj odpowiedzą przed Sądem w warunkach recydywy. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 4,5.

 6. Promocja zawodu policjanta wśród awansowanych kadetów z ZSR CKU w Wojsławicach

  13 marca w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach odbyła się uroczystość wręczenia awansów kadetom klas o profilu policyjnym.

 7. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 8. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 9. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 10. Papierosy i tytoń bez akcyzy

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca Szadku, który posiadał 6.680 sztuk papierosów oraz ponad 9,5 kilograma tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna przechowywał kontrabandę w miejscu zamieszkania.

Tagi

nietrzeźwi kierujący prewencja kradzież rozbójnicza wypadek śmiertelny pijana matka zabójstwo podróbki marihuana żólta kartka mapa zagrożeń PaT pijany pirat drogowy odblaski poszukiwany święto policji pobicie kierownictwo pedofil kradzież z włamaniem kradzież wizerunek Moja Komenda rower próba skorumpowania policjantów nietrzeźwy kierujący ŚDM narkotyki motocyklista kontrabanda oszustwa usiłowanie kradzieży z włamaniem ratowanie życia krew wypadek pożar wnioski weekend woda komendant internet ruch drogowy dziecko upal wakacje ucieczka przy kontroli

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ