Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas
Serwis Służby Cywilnej

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany złodziej roweru

  Kryminalni ze zduńskowolskiej komendy zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Policjanci udowodnili mu kradzież roweru. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Spotkania z policjantami w ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły"

  W trosce o bezpieczeństwo uczniów zduńskowolscy policjanci rozpoczęli cykl spotkań profilaktycznych w szkołach na terenie całego powiatu zduńskowolskiego. Podczas zajęć mundurowi rozmawiają z dziećmi o tym, jak unikać niebezpiecznych sytuacji w czasie drogi do szkoły i powrotu do domu.

 3. Policyjny akcent na dożynkach w Wojsławicach

  8 września 2019 r. zduńskowolscy policjanci informowali uczestników dożynek gminno-parafialnych w Wojsławicach o niebezpieczeństwach, na które narażeni są "niechronieni" uczestnicy ruchu drogowego. Obecność mundurowych na dożynkach stała się również okazją do zapoznania mieszkańców z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz programu "Dzielnicowy bliżej nas".

 4. Uwaga kierowcy! Trudniesze warunki na drogach!

  Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz śliska nawierzchnia przyczyną zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność!

 5. Zduńskowolscy policjanci spełnili marzenia 15-letniego chłopca

  31 sierpnia 2019 roku, tuz przed rozpoczęciem roku szkolnego, Komendę Powiatową Policji odwiedził wyjątkowy gość. Mikołaj, którego wielką pasją jest Policja, tego dnia obchodził swoje 15-te urodziny. Mundurowi spełnili jego marzenie, którym było poznanie służby w Policji i odwiedzenie komendy. Najlepszym podziękowaniem był szczery uśmiech na twarzy nastolatka.

 6. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 7. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 8. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 9. Policyjne działania „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" w Zduńskiej Woli

  10-12 września 2019 r. prowadzone były działania pn. „NURD", których głównym celem było bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

 10. Policjanci ostrzegają przed oszustwami na „BLIK”.

  Funkcjonariusze Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli przestrzegają przed kolejną formą oszustwa internetowego.

Tagi

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ