Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Areszt za napaść na policjantów

  Dwaj bracia, którzy 12 października 2018 r. zaatakowali policjantów, zostali tymczasowo aresztowani przez zduńskowolski sąd. Ich kompan został oddany pod dozór policyjny. Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 10 lat więzienia.

 2. Wypadek śmiertelny w Marcelinie

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 38-letni mężczyzna.

 3. Poszukiwany mężczyzna

  Policjanci poszukują mężczyzny, który w dniu 27 sierpnia 2018 roku kierował groźby bezprawne wobec mieszkanki Zduńskiej Woli.

 4. Poszukiwany sprawca uszkodzenia mienia

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia rolety zewnętrznej sklepu na Łaskiej w Zduńskiej Woli, do którego doszło 20 lipca 2018 roku.

 5. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 6. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 7. Bezpieczeństwo najmłodszych

  Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach gościły w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Spotkanie stało się znakomitą okazją do zapoznania najmłodszych z bezpiecznymi zachowaniami

 8. Potrącony pieszy i rowerzystka. Apelujemy o ostrożność!

  11 i 12 października 2018 roku na zduńskowolskich drogach doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń z udziałem "niechronionych" uczestników ruchu drogowego". Policjanci apelują o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg - pieszych, rowerzystów i kierujących pojazdami.

 9. Policyjna profilaktyka w szkołach i przedszkolach

  Zduńskowolscy policjanci odwiedzają szkoły i przedszkola, a podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą omawiają zagadnienia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mundurowi dostosowują tematy oraz program spotkania zarówno do potrzeb szkoły, jak również do wieku odbiorców. Celem podejmowanych działań jest kształtowanie i propagowanie pozytywnych postaw młodych ludzi w zakresie bezpieczeństwa.

 10. Nietrzeźwy spowodował kolizję

  28-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli spowodował kolizję drogową. Miał w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu.

Tagi

pedofil marihuana poszukiwany pirat drogowy zabójstwo komendant ruch drogowy odblaski ŚDM narkotyki ucieczka przy kontroli weekend podróbki pożar internet mapa zagrożeń kierownictwo woda pijany wypadek śmiertelny kradzież wizerunek usiłowanie kradzieży z włamaniem kontrabanda motocyklista oszustwa nietrzeźwy kierujący kradzież rozbójnicza PaT żólta kartka wypadek prewencja upal krew pijana matka wakacje święto policji kradzież z włamaniem ratowanie życia Moja Komenda wnioski pobicie rower dziecko

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ