Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wyścig kolarski "Po Ziemi Łódzkiej" - utrudnienia w ruchu

14 lipca drogami gminy Zapolice oraz ulicami Zduńskiej Woli będzie przebiegała trasa 24-go Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej". Wystąpią utrudnienia w ruchu.

14 lipca rozegrany zostanie etap wyścigu "Po Powiecie Zduńskowolskim". Zawodnicy rozpoczną wyścig o godzinie 16:15. Start i meta wyścigu zastały wyznaczone na ulicy Złotnieckieo w Zduńskiej Woli przy budynku Starostwa Powiatowego. Kolarze przejadą ulicą Złotnickiego do ul. Kościelnej, a następnie ulicami Złotą i Widawską wjadą na teren gminy Zapolice. Dalej wyścig przejedzie drogą powiatową przez Zapolice i  Pstrokonie do Rembieszowa, a stamtąd przez miejscowości Branica, Ptaszkowice,  Marzynek dojedzie do ul. Paprockiej w Zduńskiej Woli. Kolarze ulicami:  Paprocka – Boczna – Łąkowa – Torfowa  – Kobusieicza – Piwna dojadą do ul. Złotnickiego. Opisaną trasą kolarze przejadą 4 okrążenia. Na czas przejazdu wyścigu wymienione ulice zostaną częściowo wyłączone z ruchu.

Policjanci proszą o wybór alternatywnych dróg oraz stosowanie się do sygnałów wydawanych przez upoważnionych do kierowania ruchem.