Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

27 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, w trakcie którego Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Mączyńska serdecznie podziękowała odchodzącym na emeryturę policjantom.

Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli mł.insp. Małgorzata Mączyńska w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych  podziękowała odchodzącym na emeryturę policjantom za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej, a niekiedy trudnej służby. Pani Komendant życzyła emerytom pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby wspieranego dobrym zdrowiem oraz wszelkiej radości w życiu osobistym. Do życzeń dołączyli się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woliu podinsp. Jarosław Tokarski, naczelnicy, policjanci i pracownicy cywilni obecni na uroczystości. Na pamiątkę tego szczególnego spotkania Komendant wręczyła emerytom okolicznościowe listy i grawertony. Odchodzący na emeryturę funkcjonariusze, przekazując kwiaty Pani Komendant, podziękowali wszystkim kolegom i koleżankom za lata współpracy i przyjazną atmosferę służby.

Po części oficjalnej, przy filiżance kawy, przyszedł czas na wspomnienia pierwszego patrolu, a także zabawnych historii, których podczas minionych lat nie brakowało.

Służbe w Policji zakończyli:
asp.sztab. Andrzej Cichecki - Specjalista Wydziału Prewencji, asp.sztab.Ireneusz Kałużny – Dyżurny KPP,  asp. Mariusz Łyko – Dyżurny KPP, asp.sztab. Zbigniew Nowak - Detektyw Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, st.asp. Mariusz Kruszek - Detektyw Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego.