Weekendowe utrudnienia w ruchu - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Weekendowe utrudnienia w ruchu

18 maja 2019 r. ulicami Zduńskiej Woli oraz drogami gminy Zapolice będzie przebiegała trasa wyścigu kolarskiego „GATTA PRESTIGE RACE”. Natomiast w niedzielę ulicami miasta pobiegną uczestnicy "III Piątki Pomarańczowej Pomocy" Wystąpią utrudnienia w ruchu.

18 maja 2019 r. na terenie Zduńskiej Woli i gminy Zapolice odbędzie wyścig kolarski „GATTA PRESTIGE RACE”. Start i meta wyścigu znajdować się będzie na ul. Dolnej. Na czas wyścigu od godz. 8.00 do godz. 16.30 ul. Dolna od ul. Głównej do ul. Paprockiej wyłączona zostanie z ruchu.

O godz. 12:00 kolarze wystartują z ul. Dolnej, a następnie ul. Złotą, ul. Zduńską, ul. Paprocką dojadą do skrzyżowania w miejscowości Marzynek. Stamtąd przejadą przez Młodawin Górny do Ptaszkowic.  Dalej od Ptaszkowic przez Branicę do Rembieszowa, skąd drogą powiatową przez Pstrokonie i Zapolice wrócą do Zduńskiej Woli. Ulicą Widawską dojadą do ul. Zduńskiej, skąd rozpocznie się kolejne okrążenie tą samą trasą.  Zakończenie wyścigu nastąpi około godz. 16:30, po tym, jak kolarze kończąc ostanie okrążenie ul. Widawską i ul. Złotą dojadą do mety wyścigu na ul.Dolnej.

Mapa trasy wyścigu:

GATTA PRESTIGE RACE 2019 dojazd do rundy i powrót

https://www.strava.com/routes/17908893?fbclid=IwAR2uh9VkMHC2VmN3sLgiWz_ddMrSarVsiUm1trNCtkwOF98bjMs3PiXgkWM

GATTA PRESTIGE RACE 2019 - runda

https://www.strava.com/routes/17908430?fbclid=IwAR0eWGT6phwzXgBhJs1tTSPfPvRM9_dM8RS879d6pN0QjMyyiy8moSxQYjg

 

Natomiast w niedzielę, 19 maja 2019 r. ulicami Zduńskiej Woli przebiegną uczestnicy  "III Piątki Pomarańczowej Pomocy" .
Zawodnicy wystartują o godz. 12:15 z ul. Łaskiej przy Zespole Szkół Elektronicznych, a dalej pobiegną ulicami: Szkolną, Srebrną, Osmolińską, Zieloną, Dąbrowskiego i ul. Łaską. Po pokonaniu dwóch okrążeń tej trasu dobiegną do mety na ul. Łaskiej przy Zespole Szkół Elektronicznych ( ostanie okrążenie ul. Szkolną od ul. Łaskiej do ul. Zielonej ).

Na czas organizacji wyścigu w godz. 10:00 - 13:30 wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Łaskiej od ul. Szkolnej do ul. Kilińskiego.

Podczas trwania obu imprez sportowych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.  Policjanci proszą o wybór alternatywnych dróg oraz stosowanie się do sygnałów wydawanych przez upoważnionych do kierowania ruchem.