Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs plastyczny "Ferie z Policją" rozstrzygnięty!

24 stycznia 2020 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli gościli laureaci konkursu plastycznego pn. "Ferie z Policją". Autorzy najciekawszych prac odebrali od Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli insp. Małgorzaty Mączyńskiej gratulacje oraz dyplomy i nagrody.

Zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych z całego powiatu zduńskowolskiego. Jego nadrzędnym celem było promowanie wśród dzieci odpowiedzialnych i bezpiecznych zachowań podczas spędzania zimowego wypoczynku. Zadaniem uczniów było wykonanie tematycznych prac plastycznych. Do jury trafiło łącznie 20 prac konkursowych, a laureatami zostali:

W kategorii uczniów klas I-IV:

I miejsce: Agata Sobieraj (SP Janiszewice)

II miejsce: Antonina Rawicka (SP Nr 10 w Zduńskiej Woli)

III miejsce: Martyna Fryś (SP Janiszewice)

W kategorii uczniów klas V-III:

I miejsce: Natalia Szombara (SP Nr 10 w Zduńskiej Woli)

II miejsce: Malwina Korzeniowska (SP Szadek)

III miejsce: Oliwia Tomczyk (SP Krobanów)

Zwycięzcy odebrali od Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli insp. Małgorzaty Mączyńskiej gratulacje oraz dyplomy i nagrody. Natomiast sierż.szt. Kamila Sowińska, opowiadając o zadaniach i codziennej pracy policjantów, oprowadziła laureatów konkursu po budynku Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Znamienici goście mieli okazję obejrzeć stanowisko kierowania, policyjną strzelnicę i oczywiście policyjny radiowóz.