Doborowy czwartek w zduńskowolskiej komendzie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Doborowy czwartek w zduńskowolskiej komendzie

Masz wątpliwości czy nadajesz się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej, albo co należy zrobić, żeby służyć w policji. Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

W Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w godz. 14:00 - 16:00 będzie odbywał się "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się w każdy pierwszy czwartek miesiąca do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 27, tel. 47 845 32 09 lub 47 845 32 10

Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego jak zostać jednym z NAS.

UWAGA: Kandydaci do służby w Policji zgłaszający się w doborowy czwartek powinni legitymować się dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

  • Plakat informujący o doborowym czwartku w KPP Zduńska Wola
  • Plakat promujący zostanie policjantem